Xhela vjen me projektin e ri ‘Kënga e tortës’ (Video)

Xhela Abazi ditë me parë ka lansuar projektin e tij me të ri ‘Kënga e Tortës’ e cila pas publikimit ka filluar që të pëlqehet mirë nga fansat e tij.

Xhela Abazi ditë me parë ka lansuar projektin e tij me të ri ‘Kënga e Tortës’ e cila pas publikimit ka filluar që të pëlqehet mirë nga fansat e tij.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimin Ardian Kastrati, kurse videoklipi është realizuar nga ‘Ardi Production’.

Vlen të përmendim se Xhela është shumë i angazhuar ne mbrëmje muzikore.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni këngën e re.

COMMENTS