Xhaka starton kundër Southampton, formacionet zyrtare (Foto)

Xhaka starton kundër Southampton, formacionet zyrtare (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros së 33-të të Premierligës angleze mes Arsenalit dhe Southamptonit. Arsenali e pret Southamptonin në ‘Emirates’ në një ndeshje që nis në orën 15:15. Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave: Arsenal: Southampton:

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros së 33-të të Premierligës angleze mes Arsenalit dhe Southamptonit.

Arsenali e pret Southamptonin në ‘Emirates’ në një ndeshje që nis në orën 15:15.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Arsenal:

Southampton:

COMMENTS