Xeni mbetet në Gjakovë, nuk e ndërron as me Parisin! (Video)

Getinjo tregon se si i djegë paratë përmes një videoje në SnapChat (Foto)
Carmen Di Pietro flet për marrëdhënien intime me Maradonan

‘Dhe Parisin me ma fal, me Gjakovën nuk e ndërroj’. Kjo është kënga më e re e këngëtarit gjakovar Shkelzen Jetishi, projekt ky i cili sapo është lansuar për adhuruesit e muzikës së Xenit.

Me vargje të Jorgo Papingjit dhe muzikë të Shkëlqim Dules, klipi i këngës kushtuar Gjakovës, është realizuar nga ‘Swart’, ndërsa xhirimet paraqesin pamje të bukura të Gjakovës.

COMMENTS