Votuan Hillary dhe Bill Clinton (Video)

Votuan Hillary dhe Bill Clinton (Video)

KFOR: ROSU mund të lëvizë në gjithë Kosovën
Atentat ndaj boksierit të njohur shqiptar, plagoset me armë

Kandidatja demokrate për president të SHBA-ve, Hillary Clinton dhe burri i saj, ish presidenti Bill Clinton, sapo kanë votuar në Nju Jork.

Ish sekretarja e shtetit është dukur e buzëqeshur dhe i ka përshendetur një numër të madh të gazetarëve dhe mbështetësve të saj që ishin mbledhur në këtë qendër votimi, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, ajo nuk është deklaruar për media.

Anketat e fundit para ditës së sotme të zgjedhjeve e kanë pozicionuar Hillaryn me 3.5 pikë para Donald Trump.

COMMENTS