Votat me postë në Dragash-PDK merr 230 vota, LDK asnjë votë

Votat me postë në Dragash-PDK merr 230 vota, LDK asnjë votë

UP-ja i reagon sërish MASHT-it: Mos ndërhyni në punët tona
Deputetët Kurti, Haxhiu dhe Kadaj-Bujupi në paraburgim

Ka përfunduar numërimi i votave me postë për komunën e Dragashit.

Shumica e këtyre votave ka shkuar për Shaban Shabanin e PDK-së, duke lënë dukshëm mbrapa Selim Kryeziun e LDK-së.

PDK ka mbledhur 230 vota, ndërsa LDK as edhe një votë, shkruan Indeksonline.

Këto vota e bëjnë Shabanin kryetar të Dragashit.

COMMENTS