Vodhën molla, policia i dënon duke i gjuajtur me to (Video)

Vodhën molla, policia i dënon duke i gjuajtur me to (Video)

Deputetja ‘tregon’ të brendshmet pas shpinës së kryeministres (Video)
4 vjeçarja mban nën kontroll dhe ushqen 6 pitbulla (Video)

Katër hajdutë mollësh që u kapën në akt nga policia, u rreshtuan para një fytyre shkëmbore dhe u gjuajtën me frutet që kishin vjedhur, raporton Daily Mail.

Hajnat u zmbrapsen nga goditjet me mollë, por u urdhëruan të mos lëvizin nga pesë oficerët e uniformuar që ekzekutuan dënimin.

COMMENTS