Vjen ‘The Expendables 4’…

Vjen ‘The Expendables 4’…

Anastasia thotë: Unë jam më e bukur se Kim Kardashian (Foto 16+)
Cili do t’jetë roli i Rihannës në filmin ku do të luajë? (Foto)

Rikthehet ‘The Expendables’, filmi i zhanrit aksion me aktorët Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Jet Li, Randy Couture, Arnold Schwarzenegger dhe Bruce Willis.

‘The Expendables 4’, shfaqet në vitin 2018, shkruan gazeta britanike ‘The Independent’.

Ky film është i drejtuar nga Stallone, i cili filloi në vitin 2010, me personazhet e njohur të filmit i cili ka tërhequr shumë fansa të filmit aksion.

COMMENTS