Vjen edhe një foto gjysmënudo e Tunës shtatzënë (Foto)

Vjen edhe një foto gjysmënudo e Tunës shtatzënë (Foto)

A do të ‘çartet’ Marina kur t’i sheh këto pamje të Getit? (Video +18)
Adelina Ismaili ‘godet’ Isa Mustafën (Foto)

Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha me padurim po presin që të bëhen prindër.

E ajo padyshim se po duket shtatzëna më seksi nga estrada, përcjellë zico.tv

Tuna në ditën e fundit të shtatzënisë po kujdeset që të realizoi fotosesione me bark të ftyrë ku duket e mahnitshme.

Ajo pati realizuar një fotosesion bashkë me Patrisin e sot u publikuan edhe disa imazhe të realizuara në të mrendshme.

COMMENTS