Vjedhje spektakolare e delfinit (Video)

Vjedhje spektakolare e delfinit (Video)

105 vjeç, por thyen rekord për distancën e kaluar me biçikletë (Video)
Qeni apo ujku, ja çfarë ndodh kur ndeshen me njëri-tjetrin (Video)

Një ngjarje komike ka ndodhur në një park ujor në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Një delfin mesa duket i pasionuar pas teknologjisë i ka dalë nga oazi i tij dhe i ka rrëmbyer nga duart një turisteje, Ipadin e saj, në momentin që po bënte fotografi.

COMMENTS