Viti, therret me thikë një person

Një person është arrestuar pasi që i njëjti për arsye të pa njohura dyshohet se ka sulmuar me një mjet të prehtë (thikë) viktimën mashkull K/Shqiptar,

Një person është arrestuar pasi që i njëjti për arsye të pa njohura dyshohet se ka sulmuar me një mjet të prehtë (thikë) viktimën mashkull K/Shqiptar, ditën e djeshme në Viti.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

COMMENTS