Violeta Kajtazi i këndon dashurisë (Premierë/Video)

Anastasia thotë: Unë jam më e bukur se Kim Kardashian (Foto 16+)
Gazetarja amerikane sulmon myslimanët, Gigi Hadid e ofendon publikisht (Foto)

Artistja me zë të ëmbël Violeta Kajtazi, këngëtare e njohur dhe shumë e dashur për publikun tonë, në programin festiv ‘Gëzuar’ 2017, erdhi me projektin e saj të ri “Ti”.

Një këngë riktime, për dashurinë, e pranueshme për veshin e secilit, kënduar nga një zë i ëmbël që e ka vetëm Violeta Kajtazi.

Premierë kjo që do të ndiqeni në programin festiv të ZICO TV.

COMMENTS