Vedati i ‘Stupcave’ në foto me vajzën e sapolindur (Foto)

Vedati i ‘Stupcave’ në foto me vajzën e sapolindur (Foto)

Klipet shqiptare që thyen rekord për këtë vit (Video)
‘Drenicaku’ i ‘O sa mirë’, Jeton Zogjani: Nuk paguhemi 250 € për episodë por…..(Video)

Aktori i humorit nga ‘Stupcat’ Vedat Bajrami është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Allmira janë fotografuar bashkë me vajzën e vogël, të cilës i kanë vënë emrin Toka.

Ata kanë pozuar bashkë me mjekët pasi nëna është liruar nga spitali dhe duken shumë të lumtur.

Vedati i Stupcave

COMMENTS