Vdes një punëtor i Kuvendit të Kosovës

I nxehti afrikan, ky është parashikimi i motit për sot
Tahiri: Seanca e Kuvendit mund të mos mbahet sot, varet nga Lista Serbe

Një punëtor i administratës së Kuvendit të Kosovës ka ndërruar jetë sot në vendin e tij të punës.

Zyra për media e Kuvendit të Kosovës nuk ka mohuar as pohuar për vdekjen e punonjësit të administratës por vetëm ka konfirmuar se sot rreth orës 9:00, autoambulanca mjekësore ishte në ambientet e Kuvendit për t’i ofruar ndihmë një zyrtari të administratës.

Ndryshe mjeku kujdestar ka thënë për media se punëtori i administratës ka vdekur në vendin e tij të punës dhe dyshohet se ka pasur sulm në zemër.

COMMENTS