Vdes gruaja më e vjetër në botë Emma Morano

Vdes gruaja më e vjetër në botë Emma Morano

Shpella më e madhe në botë (Foto & Video)
Kryeministri Mustafa del huç – Nuk e di kur u shpall Pavarësia e Kosovës (Foto)

Emma Morano, italiania 117 vjeçare nuk jeton më.

Ajo ishte e mbijetuara e fundit e regjistruar e shekullit XIX e cila ndërroi jetë paqësisht, teksa qëndronte e shtrirë në kolltukun e vet, kishte lënë pas dy luftra botërore, Depresionin e Madh dhe kishte parë të ndërroheshin 90 qeveri në vendin e saj.

COMMENTS