Vazhdon garën me derë të hapur, pjesët e shkëputura i dalin jashtë (Video)

‘Hum Rider’ makina që ju shpëton nga trafiku (Video)
Fustanet më të mira të yjeve botërore (Video)

Shoferi i paemëruar që ka marrë pjesë në një garë të amatorëve në Nurburgring të Gjermanisë, ka vazhduar garën edhe kur vetura ka dalë jashtë kontrollit.

Pasi ka hyrë me shpejtësi në një kthesë, dera e pasme e BMW 3 Series është hapur, si dhe i është shkëputur pjesa e kapur përbrenda.

COMMENTS