Vazhdojnë përçarjet në estradë, këtë herë Elinel thumbon Majkun (Video)

Vazhdojnë përçarjet në estradë, këtë herë Elinel thumbon Majkun (Video)

Reperi Elinel dje publikoi këngën e re.

Ajo titullohet ‘Lambo’ dhe teksti si zakonisht është eksplicit, përcjell zico.tv

Nëse e dëgjojmë me vëmendje e vërejmë që diss-i i është drejtuar Majkut për xhelozi.

‘Le t’xhelozojn’ është bashkëpunimi mes tij dhe reperit Onat.

Dëgjoni tekstet e dy këngëve

COMMENTS