Vargjet prekëse të Çun Lajçit për humbjen e të bijës (Foto)

Vargjet prekëse të Çun Lajçit për humbjen e të bijës (Foto)

Bubulina Lajçi 34 vjeçare, vajza e aktorit Çun Lajçi, është gjetur sot e vdekur në lagjen 'Dardania' në Prishtinë. Vdekja e saj dyshohet se ndodhi për

Bubulina Lajçi 34 vjeçare, vajza e aktorit Çun Lajçi, është gjetur sot e vdekur në lagjen ‘Dardania’ në Prishtinë. Vdekja e saj dyshohet se ndodhi për shkak të mbidozës, raportojnë mediat.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar lajmin për vdekjen e një vajze në këtë lagje, por pa dhënë detaje të tjera. Rasti, nga policia është cilësuar si vdekje e dyshimtë dhe trupi është dërguar për obduksion.

Kurse nëpërmjet disa vargjeve aktori Lajçi shprehi dhimbjen për të bijën e tij:

COMMENTS