Vajza identike me Luana Vjollcën (Foto)

Vajza identike me Luana Vjollcën (Foto)

Alby Rydes nudo, vizaton shqiponjën në gjoks (Foto)
Godet Morena Taraku, paska gjoks gjigant! (Foto)

Luana Vjollca konsiderohet një prej femrave më seksi shqiptare.

Por, një sozi e saj më pak e njohur gjendet në mesin tonë, e që nuk dallon shumë prej saj.

Vajza në fotot më poshtë duket se është një kopje e Luana Vjollcës, e duket si një motër binjake për të.

Buzët, sytë, fytyra, flokët dhe modeli i tyre i flokëve duket i njëjtë.

Nuk dihet nëse Luana është në dijeni për sozinë e saj, e cila duket sikurse ajo.

Luana aktualisht po shijon suksesin e këngës ‘Benzina’ me shumë koncerte nëpër qytetet shqiptare.

COMMENTS