Vajza e Noizyt feston ditëlindjen e 10-të (Foto)

Situata komike në prapaskenat e filmave botëror (Foto)
Aktorja e njohur shtatzënë për të tretën herë (Foto)

Vajza e reperit të famshëm shqiptar ka festuar ditëlindjen.

Leandra është një nga fëmijët më të njohur, pasi babai i saj është Noizy.

Reperi i ka kushtuar vajzës së tij një këngë që u bë hit për shume vite.

Por këtë të djelë Leandra ka festuar 10 vjetorin e saj dhe me sa duket babai i saj nuk i është gjendur pranë në këtë ditë të veçantë.

Leandra tashmë eshtë një zonjushë.

COMMENTS