Vajza e Fatmir Limës maturante: Shikoni sa elegantet duket Leonita (Foto)

Vajza e Fatmir Limës maturante: Shikoni sa elegantet duket Leonita (Foto)

Miratohet rezoluta për pezullimin e dialogut me Serbinë deri në lirimin e Haradinajt
‘O sa mirë’ nga nesër shfaqet edhe gruaja e ‘Drenicakut’ (Foto)

Edhe një fëmijë i një politikani kosovar është bërë maturantë.

Bëhet fjalë për vajzën e kreut të Nismës për Kosovën Fatmir Limajt.

Leonita Limaj sot ka mbrëmjen e maturës dhe me këtë rast ka bërë edhe disa poza me prindërit dhe vëllanë.

“Sot me djalin tim Durimin dhe mbesën time Zarën, në përcjellje të vajzës time Leonitës në mbrëmje të maturës”, ka shkruar Limaj në Facebook. /T/

COMMENTS