Vajza 8 muajshe, ha gjithçka dhe peshon 17 kg (Video)

Qyteti i lashtë i humbur prej 2 mijë vitesh, Ucetia tani duket befasuese (Video)
Si të mbledhësh 800 gra në një vend?! (VIDEO)

Një vajzë nga India është vetëm 8 muajshe dhe peshon 17kg, njësoj si një fëmijë 4 vjeçar. Chahat Kumar ka lindur me peshë mesatare, por filloi të shëndoshej kur u bë 4 muajshe.

Shikojeni videon e mëposhtme për t’u njohur me këtë vajzë simpatike:

COMMENTS