Upss! Noizy dhe Oriola ‘kapen’ në komente (Foto)

Upss! Noizy dhe Oriola ‘kapen’ në komente  (Foto)

Emine Toska për herë të parë rrëfen për ndarjen me Afrim Muqiqi (Video)
Cristiano Ronaldo bën të ditur emrin e vajzës që do të vijë brenda pak muajve në jetë

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të estradës sonë.

Ai njëherësh është lider i labelit ‘OTR’, pjesë e të cilit është edhe modelja Oriola Marashi.

Edhe pse nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor, Oriola duket se ka marrëdhënie shumë të mira me anëtarët e këtij grupi.

Në shumë raste, Oriola është bashkë me anëtarët e ‘OTR’, por në fotografinë e fundit ajo nuk i ka kursyer ‘thumbet’ me Noizyn.

Pasi modelja postoi një fotografi joshëse, Noizy i komenton ‘Balli jot si shpull’, ndërsa Oriola ia ktheu ‘Kush foli, ti qe ke koken si shpatull’.

COMMENTS