Ups! Pa dashje zbulohet gjinia e foshnjes së Zaimina Vasjarit

Bukuroshja Zaimina Vasjari ka hyrë tashmë në muajin e gjashtë të shtatzënisë duke mos u vërejtur qartazi akoma. Por, tashmë Zaimina nuk po fshihe

Bukuroshja Zaimina Vasjari ka hyrë tashmë në muajin e gjashtë të shtatzënisë duke mos u vërejtur qartazi akoma.

Por, tashmë Zaimina nuk po fshihet dhe po poston edhe fotografi e video të linjave trupore.

Pak ditë më parë, Zaimina ka publikuar një video ku shihet teksa kërcen ndërkohë që nuk dallohet aspak barku i rrumbullakët.

Ndërkohë që është komentuar së tepëri trupi i këngëtares nga ana e fansave apo miqve të saj, duket se njëra prej tyre ka zbuluar aksidentalisht gjininë e fëmijës së Zaiminës.

Në komentin e saj ajo shkruan: ‘E bukura e dheut mamushi, ardhtë princesha plot jetë dhe shëndet, shpirti bukur’, duke lënë kështu të nënkuptohet se Zaimina është në pritje të një vajze.

COMMENTS