Unikkatili në makinën e Anita Muçajt (Foto)

Unikkatili në makinën e Anita Muçajt (Foto)

‘Trump bënte dashuri me shoqen time, unë i shikoja’, ish modelja e Playboy nxerr sekretet e presidentit (Foto)
Cilit mashkull të estradës po i ‘vardiset’ Zanfina Ismaili (Foto)

Bashkëshortja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, Anita Muçaj, me sa duket pëlqen muzikën e Unikkatilit.

Në një video të postuar së fundmi në Instastory, Anita, në makinë po dëgjonte reperin e njohur shqiptar, i cili mbrëmë publikoi këngën e re me titull ‘1 Milion Rrugë’.

Por, gruaja e Kryeministrit po e dëgjonte ‘Shotën’ e Unikkatilit, një projekt i përpunuar mes repit dhe muzikës folklorike.

Përveç Unikkatilit, Anita vazhdoi me ‘Shotën’ e DJ Blunt dhe Real 1 më pas edhe me Rita Orën, dhe nuk hezitoi t’i etiketonte artistët në videot që postoi.

COMMENTS