U ndërtua për David Beckham, del në shitje makina (Foto)

U ndërtua për David Beckham, del në shitje makina (Foto)

Ekskluzive: Mozzik e Getinjo u larguan nga “On Records”, ish-menaxheri Elshani thotë se ata do të përballen me ligjin
Kjo është nëna e vërtetë e ‘Baharit’ (Foto)

Futbollisti i njohur David Beckham në vitin 2007 kishte blerë një makinë të tipit ‘Range Rover’ duke bërë ndryshime sipas dëshirës së tij.

Por, kjo makinë e veçantë tashmë ka dalur në shitje dhe mund të blihet me një çmimi prej 32 mijë pound, përcjell zico.tv

Pjesa e brendshme e makinës është unike dhe e ndërtuar sipas kërkesav të futbollistit e përbërë prej dy ekraneve në pjesën e pasme për të luajtur ‘PlayStation’ djemtë e David.

Makina e Beckham ishte blerë me çmimin 100 mijë dhe tani ka dalur në ankand.

COMMENTS