Turisti Live në Facebook publikon plagosjen e 7 personave (Video +16)

Turisti Live në Facebook publikon plagosjen e 7 personave (Video +16)

Washington Post: Si ndërhyri Rusia në zgjedhjet Amerikane
Kjo është mënyra si ta plotësoni fletëvotimin (Video)

Shtatë persona janë plagosur pas të shtënave të tmerrshme gjatë natës në Karolinën e Jugut, pamje këto që u publikuan edhe në Facebook Live nga një turist.

Siç shkruajnë mediat e huaja, Policia e Myrtle Beach ka thënë se incidenti ndodhi të dielën rreth orës 12 të natës pranë bulevardit Ocean.

Autoritetet thonë se një luftë shpërtheu mes një numri njerëzish, pas së cilës i dyshuari nxori një armë dhe filloi të qëllonte, përcjellë Telegrafi.

Disa njerëz u goditën dhe u dërguan në spital me lëndime jo serioze.

COMMENTS