Tuna prezanton partnerin e ri në ‘krim’ (Foto)

Këngëtarja Altuna Sejdiu së fundi po shijon momentet më të bukura të jetës së saj. Ka pak ditë që ajo është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në

Këngëtarja Altuna Sejdiu së fundi po shijon momentet më të bukura të jetës së saj. Ka pak ditë që ajo është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Tianin e vogël.

Tuna dhe Patrisi po shijojnë momentet më të bukura pranë djalit, duke mos u ndarë asnjë moment nga njëri-tjetri.

Ajo publikoi një foto me Tianin në të cilën shihet duke e shëtitur djalin me karrocë, foto të cilës ia vuri mbishkrimin ‘Partneri im i ri në krim’.

Kurse, ajo çfarë të bie në sy është pesha që ka shtuar këngëtarja pas lindjes.

COMMENTS