Tuna nuk heshtë më për ‘shtatzëninë’, publikon 3 foto

U përfol gjatë në portalet shqiptare gjithandej, lidhur me një shtatzëni të mundshme të Tunës. Por, deri më tani këngëtarja nuk kishte folur rreth

U përfol gjatë në portalet shqiptare gjithandej, lidhur me një shtatzëni të mundshme të Tunës.

Por, deri më tani këngëtarja nuk kishte folur rreth këtij aludimi, duke mos e mohuar por njëkohësisht as nuk e pranoi.

Këngëtarja ka zgjedhur një tjetër mënyrë për të dëshmuar nëse është apo jo shtatzënë, duke publikuar foto nga koncerti i mbajtur në Cyrih mbrëmjen e kaluar.

‘Ju dua të gjithëve’ ka shkruar Tuna në përshkrimin e fotos së publikuar në Instagram, përcjellë zico.tv

Nga pamjet këngëtarja duket se është në super formë dhe nuk vërehet shtim në peshë si pasojë e ndonjë shtatzënie.

Tuna nuk heshtë më për 'shtatzëninë', publikon 3 foto

COMMENTS