Tuna në pikë të ditës e pranë Tianit me alkool në duar (Foto)

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdi dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha si duket këto ditë janë duke pushuar në Brezovicë së bashku me djalin e tyre Ti

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdi dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha si duket këto ditë janë duke pushuar në Brezovicë së bashku me djalin e tyre Tianin.

Së bashku me çiftin e njohur është edhe një mikeshë e Tunës së bashku me fëmijën e saj.

Që nga fillimi i lindjes së Tianit të vogël, Tuna e Patrisi kanë dëshmuar se janë prindër shumë të përkushtuar.

Ata kujdesën shumë për djalin e tyre Tianin.

Mirëpo së fundmi Tuna ka habitur me gjestin e saj.

Ajo dhe shoqja e saj shihen së bashku me fëmijët e duke mbajtur në duar shishe me alkool.

Këtë fotografi e ka postuar pak më parë bashkëshorti i Tunës, Patrisi në profilin e saj në Instastory.

Për më shumë vlerësojeni vetë.

COMMENTS