Tuna më në fund publikon foton që e keni pritur! (Foto)

Mësohet dita se kur do të shpallet aktgjykimi ndaj vëllait të Unikkatilit dhe Krenar Çoçajt
E urreni në serial, por jo në jetën e saj reale (Foto)

Janë përfolur shumë si çift. Por, më në fund kanë vendosur të shfaqen bashkë për publikun.

Tuna dhe Patrisi shihen të lumtur në një foto, derisa janë në pritjen më të ëmbël të tyre, përcjellë zico.tv

Këngëtarja së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. ‘Mëngjeset si ky ia vlejnë çdo pritje’ ka shkruar Tuna në mbishkrimin e fotografisë.

Tuna duket se po kalon periudhë të bukur të shtatzënisë. Artistes tashmë i është fryer barku dhe duket e mrekullueshme.

COMMENTS