‘Trump bënte dashuri me shoqen time, unë i shikoja’, ish modelja e Playboy nxerr sekretet e presidentit (Foto)

‘Trump bënte dashuri me shoqen time, unë i shikoja’, ish modelja e Playboy nxerr sekretet e presidentit (Foto)

Një ish modele e Playboy ka treguar se si ajo e shikonte presidentin aktual të SHBA-ve, Donald Trump teksa kryente marrëdhënie seksuale me mikeshën e

Një ish modele e Playboy ka treguar se si ajo e shikonte presidentin aktual të SHBA-ve, Donald Trump teksa kryente marrëdhënie seksuale me mikeshën e saj më të mirë.

Ngjarja ka ndodhur në kohën kur gruaja e Trump, Marla Maples ishte shtatzënë me vajzën Tiffany, shkruan Daily Mail, përcjell zico.tv

Modelja gjermane Elke Jeinsen tha se ishte me shoqen e saj më të mirë, Barbara Moorë në Nju Jork në vitin 1993, kur Trump i ftoi dy bukuroshet bjonde në apartamentin e tij luksoz.

Jeinsen zbuloi se pas një darke të bollshme dhe pas disa gotave shampanjë, Trump e ftoi atë në dhomën e gjumit.

Ajo ka pretenduar se ka shikuar mikeshën e saj të kryerë marrëdhënie intime me presidentin aktual të SHBA-ve.

‘Unë po qëndroja ulur përderisa ata po bënin lojra seksuale’, ka deklaruar ajo.

‘Ata edhe kanë kryer marrëdhënie, përderisa unë i shikoja’, shton ajo.

Pretendimet vijnë në mes të një ‘stuhie pretendimesh’, pasi ish pornostarja Stormy Daniels ka akuzuar Donald Trump se ka kryer marrëdhënie intime me të.

COMMENTS