Tringa Rexhepi, lanson këngën ‘Spin’ në SoundCloud (Video)

Tringa Rexhepi, lanson këngën ‘Spin’ në SoundCloud (Video)

‘Fshatarja’ seksi e serialit ‘Çka ka shpija’ (Foto)
Shitet vetura e reperit Tupac Shakur (Foto)

Emri i saj përcjellë vlerat e kombit tonë në mbarë botën. Artistja e re dhe e talentuar shqiptare, Tringa Rexhepi e cila jeton në Kanada ka publikuar single-in e saj më të ri të titulluar ‘Spin’ në SoundCloud.

COMMENTS