Treni super luksoz që do të udhëtojë nëpër Ande (Foto)

Haradinaj bën homazhe para shtatores së Zahir Pajazitit dhe te varri i Ibrahim Rugovës
Vetëvendosja ka shpallë të hapura zgjedhjet e brendshme partiake

Do të udhëtojë përmes fushave më të larta të Andeve. ‘Belmond Andean Explorer’ është treni super luksoz i cili do të lansohet shumë shpejt.

Treni do të transportojë pasagjerët nga Cusco deri në Liqenin Titikaka në Arequipa, një vend i mbrojtur nga UNESCO.

Ajo që e bën këtë udhëtim vërtet të veçantë është se udhëtarët do të përjetojnë një eksperiencë luksoze të ngjashme me atë në hotel, teksa shijojnë pamjet e mrekullueshme.

Pasagjerët do të kenë mundësi të zgjedhin katër udhëtime të ndryshme, që variojnë nga 472 dollarë për person, për natë.

Andet 1

ANdet

4 Foto

3 Foto

2 Foto

1 Foto

Ballina

COMMENTS