Tradicionalja Dua Lipa

‘Ju dhashë shpirtin si të ishte nata e fundit!’ Çfarë i ndodhi Flori Mumajesit?
Bëhuni gati! Noizy po përgatit ‘bombën’ e verës (Foto)

Dua Lipa ka publikuar disa fotografi në Instagram me një veshje që ngjason me ato të veshjeve popullore shqiptare.

Fustani dhe kombinimi që ka bërë me bluzën e bardhë, duken sikur veshjet kombëtare shqiptare.

Këngëtarja aktualisht është duke punuar në projekte të reja, teksa po vazhdon edhe aktivitetet muzikore përmes koncerteve anembanë botës.

Dua Lipaaa 111

COMMENTS