Tortë e ‘mbuluar’ me ar për ditëlindjen e Shyhretes (Foto)

Tortë e ‘mbuluar’ me ar për ditëlindjen e Shyhretes (Foto)

Tringa Rexhepi, lanson këngën ‘Spin’ në SoundCloud (Video)
‘Drenicaku’ i ‘O sa mirë’, Jeton Zogjani: Nuk paguhemi 250 € për episodë por…..(Video)

Një ditë më parë në shtëpinë e artistes së njohur Shyhrete Behluli kishte festë. E gjithë kjo për shkak se këngëtarja e njohur festoi ditëlindjen.

Urime e dhurata të shumta nuk munguan në këtë ditë të rëndësishme për Shyhreten.

Madje familja e saj ishin kujdesur të organizojnë një festë të vogël. Këtë e ka bërë të ditur vajza e saj Engjëllusha përmes postimeve në llogarinë e saj në Instastory.

Gjithçka e rregulluar bukur e një tortë që ishte e rregulluar me ngjyrë ari. Sigurisht kjo befasi e këndshme i ka pëlqyer shumë këngëtares.

Kujtojmë se këngëtarja e njohur si dhe familja e saj gjithmonë janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe mediave rozë.

COMMENTS