Tom Morgan fluturon 25 kilometra me tullumbace (Video)

Tom Morgan fluturon 25 kilometra me tullumbace (Video)

Surface Phone, kompatibil me HoloLens dhe realitetin virtual (Video)
Ndërtesa më e vjetër prej druri, ajo ende qëndron në këmbë (Video)

Një britanik ka bërë diçka të pazakontë mbi qiejt e Afrikës së Jugut.

Ai ka fluturuar mbi një karrige në të cilën kishte lidhur rreth 100 tullumbace rreth saj, njësoj sikur të ishte një pjesë e skenës së filmit ‘Up’.

Për më tepër ndiqeni storien e përgatitur nga zico.tv:

COMMENTS