Theksi bie në të pasmet e Çiljetës (Foto)

Theksi bie në të pasmet e Çiljetës (Foto)

Mësohet si dhe pse e la Shpat Kasapi Afërdita Dreshajn
Elvana Gjata sot ka diitë të veçantë! Sa ndryshoi ajo? (Foto)

Këngëtarja shqiptare Çiljeta Xhilaga përmes një fotoje të postuar rrjetet sociale ka prezantuar pamjen e saj të re.

Në foton e fundit në Instagram, Çili ka treguar stilin e ri të flokëve, por sytë shkojnë tek të pasmet e saj që duken mjaft në formë.

‘Bëj c’bëj po ke floku shkurtër përfundoj’ shkruan këngëtarja në foton e saj.
Vallë Çiljeta ka dashur të na tregojë vërtetë modelin e ri të flokëve?!

Te pasmet e Ciljetes

COMMENTS