Teuta vrapon edhe pse shtatzënë (Foto)

Teuta vrapon edhe pse shtatzënë (Foto)

Kingu Vali Corelone me akuza të rënda: Gruaja që i ndihmova u dërgua nga shërbimi sekret i Shqipërisë (Video)
‘Puma’ padit ‘Forever 21’ se kopjoi dizajnet e Rihannas

Ky është viti i dytë me radhë qe organizohet mini-maratona “Vrapo edhe ti” në Prishtinë.

Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada femrat të cilat njihen si dy ikonat e bukurisë shqiptare, kanë bashkuar edhe njëherë forcat për qëllime humanitare, transmeton Gazeta Blic.

Emra të mëdhenjë të skenës dhe politikës në vend dhe paratë e mbledhura do t’i dedikohen femrave të keqtrajtuara.

Nga një foto e publikuar shihet se pjesmarrës do të jenë edhe ‘Stupcat dhe aktorja Teuta Krasniqi së bashku me bashkëshortin e saj Adonis Vishaj.

Këtë e ka bërë të ditur aktorja përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

TEUTA 1

COMMENTS