Teuta nuk gjenë kohë as për vete (Foto)

Publikohen pamjet kur Noizy ‘gjakos’ një person (Video)
Yll Limani dhe 2po2 bëhen bashkë për një këngë të re, bazuar në një ngjarje të vërtetë (Video)

Aktorja e njohur shqipëtare Teuta Krasniqi, përmes një fotografije në Instagram ka treguar se angazhimi i madhë për vajzat e saj sidomos Kaian ka bërë që aktorja të mos ketë kohë as që të ha apo të pijë në periudhën e caktuar, dhe se ka harruar shijen e kafes apo ushqimit të nxehtë.

Por kjo nuk e brengos Teutën pasi që shumë herë ka treguar se familja është e para dhe se është e lumtur.

COMMENTS