Teuta Krasniqi nënë për herë të dytë – Publikohen fotot e bebes (Foto)

Aktorja Teuta Krasniqi, ka sjellur në jetë vajzën e saj të dytë. Teuta bashkë me bashkëshortin e saj Adonis Morina, i kanë vënë emrin Kaia, motrën

Aktorja Teuta Krasniqi, ka sjellur në jetë vajzën e saj të dytë.

Teuta bashkë me bashkëshortin e saj Adonis Morina, i kanë vënë emrin Kaia, motrën së Tarës, përcjellë zico.tv

Ndërsa të bërit prind për herë të parë për Adonisin ka qenë një nga momentet më të bukura në jetën e tij.

Ai ka falënderuar Zotin për këtë bekim, ndërsa ka prezantuar vajzën e tij së bashku me një protret familjar ku shihen bashkë Teuta, Tara, dhe Kaia.

kaia-beba-e-teutes

COMMENTS