Tërmet në Tiranë, ndjehen lëkundje të forta (Foto)

Tërmet në Tiranë, ndjehen lëkundje të forta (Foto)

Ndërron jetë Qani Mehmedi
Kosova përfiton 70 milionë euro nga IPA, priten investime në drejtësi dhe fusha tjera

Pak minuta më parë ra një tërmet i fuqishëm në Tiranë. Për momentin të dhënat nga stacionet ndërkombëtare gjeologjike tregojnë se ai ishte i një fuqie prej 5.5 ballësh dhe ra në 55 kilometra në veri të Tiranës dhe me thellësi 9 kilometra.

COMMENTS