Tërmet në Prishtinë

Tërmet në Prishtinë

Ziadin Sela, me lëndime trupore, por jashtë rrezikut për jetë (Video)
Mbledhja e dy qeverive mbahet në Vlorë me 24 Prill

Sot rreth orës 15 e 55 minuta, janë regjistruar dridhje toke në Kosovë.

Ende nuk ka të dhëna se ku ka qenë epiqendra e tërmetit dhe çfarë ballë të Rihterit ka qenë.

COMMENTS