Të shtëna me armë në Gjilan, plagoset së paku një person (Foto & Video)

Të shtëna me armë në Gjilan, plagoset së paku një person (Foto & Video)

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë
Merr flakë autobusi që po lëvizte nga Podujeva në Prishtinë (Foto)

Para pak minutash ka pasur të shtëna me armë në Gjilan, saktësisht në një këmbimore tek kompleksi i argjentarive në qytet.

Si pasojë e të shtënave ka mbetur së paku një person i plagosur, raporton zico.tv

Sipas dëshmitarëve bëhet fjalë për një zënkë mes familjarësh.

Në vend ngjare kanë dalë policia dhe autoambulancat.

Policia nuk ka dhënë ende detaje mbi rastin.

COMMENTS