Të rejat e Lady Gagas (Video & Foto)

Lady Gaga pas ndarjes nga Taylor Kinney, ka vendosur që të ec përpara e të shoh jetën pa të. Lady Gaga dhe aktori Taylor Kinney u fejuan më 14 Shkurt

Lady Gaga pas ndarjes nga Taylor Kinney, ka vendosur që të ec përpara e të shoh jetën pa të. Lady Gaga dhe aktori Taylor Kinney u fejuan më 14 Shkurt 2015, dhe u ndanë korrikun e vitit të kaluar pas 6 vitesh bashkë.

Këngëtarja italiano amerikane, konfirmohet të ketë nisur një lidhje të re. Fatlumi në fjalë është Christian Carino agjent talentesh. Duke marr parasyshë intervistat e mëparshme të Gagas ku thoshte se ishte ende e dashuruar me Taylor Kinney, menduam se ajo dhe Christian ishin vetëm miq.

Përpara Gagës, Christian Carino kishte lidhje me yllin e Walking Dead, Lauren Cohan, ndërsa klientët e tij janë yjet më të mëdhenj të botës si Justin Bieber, Amber Heard, Christina Aguilera, Simon Cowell, Miley Cyrus and Jennifer Lopez.

Duke mos lënë anash edhe punen e karrierën e një artisteje si Gaga, këngëtarja ka publikuar së fundmi këngën më të re me titull ‘John Wayne’.

COMMENTS