Të premten meshkujt pushtojnë edicionin e radhës të n’ZOOM (Video)

Edicioni më i ri i emisionit n’ZOOM këtë të premte sjell shumë materiale interesante. Shpetim Haj, djaloshi që me video ka arritur të pushtoj Insta

Edicioni më i ri i emisionit n’ZOOM këtë të premte sjell shumë materiale interesante.

Shpetim Haj, djaloshi që me video ka arritur të pushtoj Instagramin vjen me një intervistë në sheshin e Prishtinës, i shoqëruar nga shoku i tij këngëtari Lirjon Zenelaj.

Faton Isufi flet për projektin e tij të fundit ‘Çka’, dhe rreth performancave live.

‘Drenica’ i serialit vendor komik ‘o sa mirë’ për herë të parë pranon të flas sa paguhen për një episodë.

Modeli Blerton Gucati flet për ofertën që ka marr për Dubai, ndërsa Asim Gashi promovoi këngën e re.

n’ZOOM ju sjell atmosferën nga promovimi i tij që mblodhi shumë fytyra publike, mes tyre edhe Diellza Kolgeci e cila ishte pjesë e videoklipit ‘Mirëmbrëma’.

Ju ftojmë të na ndiqni në ora 19:00 në kanalin zyrtar të arbresh.info në Youtube dhe në ora 20:00 në ZICO TV.

COMMENTS