Të pasmet e Gretës do ju lënë pa fjalë (Video)

Të pasmet e Gretës do ju lënë pa fjalë (Video)

Dafina Zeqiri nuk ndalet, nis punën për këngë e re (Foto)
Yjet që i mungojnë estradës muzikore shqiptare (Foto)

Greta Koçi vite më parë kishte probleme me mbipeshën.

Por, tani ajo gjë është harruar dhe ajo shfaqet në formë, shkruan zico.tv

Ajo në emision n’ZOOM ka treguar disa gjëra nga risitë e saj muzikore.

Shikoni intervistën e mëposhtme dhe vëreni të pasmet e saj bombastike.

COMMENTS