Publikohet promo zyrtare: Të dielën ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Video)

Është publikuar promoja zyrtare e spektaklit 'Zhurma Video Music Awards 12' të mbajtur me 15 shtator në Gjilan. Tashmë shikuesit kanë mundësi ta nd

Është publikuar promoja zyrtare e spektaklit ‘Zhurma Video Music Awards 12’ të mbajtur me 15 shtator në Gjilan.

Tashmë shikuesit kanë mundësi ta ndjekin të plotë ceremoninë e ndarjes së çmimeve, e cila nxorri dy fituesit kryesor atë të Best Song – Ardian Bujupi & Dalool si dhe për Best Video – Enca ft. Noizy.

Spektakli do të transmetohet në ZICO TV dhe TV21+ të dielën nga ora 20:00, si dhe në RTV 21 nga ora 00:05.

Mos e humbni mundësinë për ta parë atmosferën në Teatrin e Gjilanit në ‘ZhurmaVMA12’.

COMMENTS