Tavë me kungulleshka dhe file pule (Video)

Tavë me kungulleshka dhe file pule (Video)

Kërcëlluese, por shkrihet në gojë: Pitja nga çokollata – fantazi nga tre përbërës
Koktej me shalqi

Kjo recetë e shëndetshme realizohet me lehtësi dhe mund të bëhet ndoshta pjata juaj e preferuar.

COMMENTS