Tarabuka Show e Dj Jetoni sjellin projekt të nxehtë veror (Video)

Ja çfarë bën Aurela Hoxha në prapaskenë… ajo puthet me qen! (Foto)
Puthje në buzë ndërmjet Allison Janney dhe Kate Winslet në skenë (Foto)

Ka pak ditë që Tarabuka Show dhe DJ Jetoni kanë kanë lansuar projektin e ri muzikor.

‘Hands Up’, titullohet kënga, të cilin djelmoshat gjilanas e kanë shoqëruar me videoklip, përcjellë zico.tv

Muzikën dhe orkestrimin e ‘Hands Up’ e kanë bërë Agim Kita dhe Miri Nushi, ndërsa të vizuelizuar e ka sjellur BiggyImage.

Përndryshe, pas sezonit të verës, priten edhe disa projekte tjera prej bandit, ndërsa në mesin e tyre do të ketë edhe bashkëpunime.

COMMENTS