Tani në shitje albumi Eksperimental i Flaka Krelanit! (Foto)

Tani në shitje albumi Eksperimental i Flaka Krelanit! (Foto)

Pritet mirë ‘Aviona’ projekti i Cozman me Onatin (Video)
Prapaskenat në Mushtisht: A u bënë bashkë ‘bilbilat’ që nuk flasin me njëra-tjetrën?! (Foto)

Një nga kengëtaret më të veçanta dhe qe ka eksperimentuar më së shumti në zhanre të ndryshme të interpretimit të këngëve, Flaka Krelani, më në fund nxori në shitje albumin e saj të parë në karrierën muzikore.

Albumi përmban këngë siç din t’i këndojë vetë artistja dhe mbanë titullin ‘Xperimental’!

flaka 1

flaka albumi

COMMENTS